ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
ilość miejsc ograniczona
REJESTRACJA
ZGŁOŚ PRZYPADEK
STRESZCZENIA

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością informujemy, że X Jubileuszowa Konferencja Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej PTK odbędzie się online w dniu 2 kwietnia 2022 r. od godz. 09:00 do godz. 17:00. Dostęp do wykładów będzie całkowicie bezpłatny.

Sytuacja epidemiologiczna w kraju uniemożliwia tradycyjny sposób organizacji Konferencji AITK PTK również i w tym roku. Dlatego też rozważamy, w zależności od rozwoju sytuacji, zarówno wariant „hybrydowy” (w studiu nagrań będą obecni Wykładowcy), jak i wersję wyłącznie „on-line”.

Pragniemy Państwa zapewnić, że tematyka sesji i wykładów została dobrana tak, aby być atrakcyjną dla wszystkich Uczestników, a czas spędzony przed ekranem nie był czasem straconym!

Tematem przewodnim Konferencji będą:

Codzienne problemy na oddziale intensywnej terapii kardiologicznej.

W trakcie Konferencji będą poruszane m.in. problemy dotyczące leczenia dekompensacji niewydolności krążenia, żywienia pacjentów na OITK w różnych stanach klinicznych, powikłań zakrzepowo-zatorowych i krwotocznych oraz infekcji Covid-19.

W czasie trwania Konferencji będzie możliwość zadawania pytań bezpośrednio do Wykładowców i Przewodniczących Sesji.

Wzorem lat poprzednich odbędzie się Sesja Przypadków Klinicznych. Już od 1 do 20 marca b.r. mogą Państwo wysyłać  ciekawe, trudne i zaskakujące przypadki, które wzorem lat ubiegłych będą oceniane podczas sesji konkursowej.

Łącząc wyrazy szacunku i poważania,

Przemysław Trzeciak wraz z Zarządem AITK PTK

 

 

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Zapoznaj się z Polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.